Zapraszamy członków Oddziału Okręgowego w Bydgoszczy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

na spotkanie KLUBU KSIĘGOWEGO w formule online w dniu

17 marca 2022 roku w godz. 09.00-12.00

Tematem spotkania będą:

„Wyzwania księgowych w dobie Polskiego Ładu”

Księgowy jest często najbliższym powiernikiem i doradcą swojego klienta. To fakt, który w dobie Polskiego Ładu nabiera szczególnego znaczenia. Nowe regulacje podatkowe mają bowiem ogromny wpływ na zasady i formy prowadzenia biznesu w Polsce. Efektem wprowadzenia Polskiego Ładu jest nie tylko zwiększenie obciążeń dla przedsiębiorców, lecz także wprowadzenie nieznanych wcześniej przepisów, a tym samym nałożenie na przedsiębiorców i księgowych szeregu nowych obowiązków.

O tym jak sobie poradzić z nowymi regulacji od strony podatkowej, jak i biznesowej opowiemy Państwu w trakcie najbliższej konferencji, na którą serdecznie zapraszamy.

  TEMAT PROWADZĄCY
1. Bezpieczne prowadzenie księgowości – czyli dlaczego umowa z klientem jest tak istotna w świetle Polskiego Ładu Wojciech Frankiewicz

adwokat, partner w kancelarii Staniek & Partners – Law for Industry. Absolwent Uniwersytetu Opolskiego na kierunkach Prawo oraz Filologia Angielska. Uczestnik stypendium konfucjańskiego, w ramach którego ukończył na Politechnice Pekińskiej kurs języka i literatury chińskiej

2. Podatkowe szanse i zagrożenia dla biznesu – Estoński CIT, ukryte dywidendy i podatek minimalny Michał Staniek
Radca prawny i licencjonowany doradca podatkowy. Współzałożyciel marki Staniek & Partners – Law for Industry. W swojej praktyce zawodowej z powodzeniem łączy wiedzę z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie przy złożonych projektach.
3. Optymalizacje dla biznesu – jakie formy prowadzenia biznesu mają sens w Polskim Ładzie Dr. Krzysztof Staniek

Doktor nauk prawnych, radca prawny i licencjonowany doradca podatkowy. Współzałożyciel marki Staniek & Partners – Law for Industry.

Pozostałe aktualności

ul. Toruńska 24
85-023 Bydgoszcz

tel. 52 348 43 77
tel. 52 348 43 80
fax 52 348 43 88

szkolenia@bydgoszcz.skwp.pl
biuro@bydgoszcz.skwp.pl

ING Bank Śląski SA 40 1050 1139 1000 0023 0192 5976

close