Szanowni Państwo,

Ministerstwo Finansów zaprasza na webinar, podczas którego eksperci dyskutować będą na temat regulacji lub certyfikacji zawodu księgowego oraz kompetencji księgowego przyszłości.

Przyszłość zawodu księgowego w Polsce

9 maja 2022 r. w godzinach 10:00–14:30

Udział jest bezpłatny.

Dlaczego MF organizuje webinar poświęcony tematyce zawodu księgowego? 

Webinar jest wydarzeniem zorganizowanym w ramach prekonsultacji dokumentu pn. Zawód księgowego – kierunki rozwoju, którym rozpoczęliśmy merytoryczną dyskusję na temat rozwoju zawodu księgowego.

W trakcie webinaru będzie prowadzona dyskusja o zawodzie księgowego przedstawiając go z różnych perspektyw, mając nadzieję, że zachęci on Państwa do przekazania odpowiedzi na dokument konsultacyjny.

Dyskusję poprowadzą Jakub Wojnarowski, Dyrektor Zarządzający ACCA Polska, Ukraina i Kraje Bałtyckie, oraz dr hab. Przemysław Kabalski, Katedra Rachunkowości i Centrum Interdyscyplinarnych Badań Rachunkowości na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Dla kogo jest ten webinar?

Webinar skierowany jest do wszystkich tych, którzy zawodowo zajmują się finansami i rachunkowością, niezależnie od tego czy są praktykami, czy reprezentantami świata nauki, a także do tych, którzy korzystają z pracy księgowych – pracodawców i usługobiorców.

Jak wziąć udział w webinarze?

Webinar odbędzie się na platformie ClickMeeting. Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy zarejestrować się za pomocą formularza rejestracyjnego.

Po wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza rejestracyjnego, na podany w nim adres e-mail zostanie przesłane podziękowanie za rejestrację. Z uwagi na ograniczenie liczby uczestników webinaru do 500 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy webinaru 3 dni przed wydarzeniem otrzymają zaproszenie zawierające spersonalizowany link dostępu do pokoju webinarowego, który może być wykorzystany wyłącznie przez jednego uczestnika webinarium na jednym urządzeniu w jednym czasie. Prosimy o nieudostępnianie danych logowania osobom postronnym.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 4 maja 2022 r.

UWAGA: Proszę zapoznać się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych przed wysłaniem zgłoszenia.

W przypadku ewentualnych pytań dotyczących webinaru, dodatkowe informacje można uzyskać kierując zapytanie na adres: ksiegowy-prekonsultacje@mf.gov.pl

Serdecznie zapraszamy!

Materiały

Agenda webinaru
Agenda​_webinaru.pdf 0.34MB
Klauzula informacyjna RODO
Klauzula​_informacyjna​_RODO.pdf 0.49MB
Instrukcja dla Uczestnika webinaru
Instrukcja​_dla​_Uczestnika​_webinaru.pdf 0.68MB

Pozostałe aktualności

ul. Toruńska 24
85-023 Bydgoszcz

tel. 52 348 43 77
tel. 52 348 43 80
fax 52 348 43 88

szkolenia@bydgoszcz.skwp.pl
biuro@bydgoszcz.skwp.pl

ING Bank Śląski SA 40 1050 1139 1000 0023 0192 5976

close