Raportowanie niefinansowe w Polsce 2020. V edycja

 

Bezpłatna konferencja on-line

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w dorocznej konferencji poświęconej standardom sprawozdawczości ESG, nad którą Stowarzyszenie Księgowych w Polsce objęło patronat honorowy. Wiodące tematy V już edycji konferencji to najnowsze trendy w sprawozdawczości, raportowanie kwestii środowiskowych, społecznych i ładu organizacyjnego oraz oczekiwania instytucji finansujących wobec spółek w świetle czynników ESG.

Konferencja „Raportowanie ESG”, która odbędzie się 21 kwietnia 2020 (wtorek) online,  podsumowuje praktykę raportowania niefinansowego i zintegrowanego w Polsce oraz na świecie – w tym roku, z udziałem zagranicznego gościa – dr. Jeremy’ego Osborna z International Integrated Reporting Council. Przedstawione zostaną dobre praktyki dotyczące raportowania ESG, a zwłaszcza jak raportować trudne kwestie środowiskowe oraz ładu korporacyjnego, także w obliczu zmian konsultacji dyrektywy UE związanej z informacjami niefinansowymi.

Natomiast w rozmowie panelowej przedstawiciele GPW oraz środowiska inwestorów poruszą tematy zmieniających się oczekiwań instytucji finansujących wobec spółek oraz wzrost znaczenia czynników ESG w kwalifikacji przedsiębiorstw.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Pierwszeństwo w rejestracji mają spółki notowane na GPW.

Program i rejestracja na stronie: https://raportowanieniefinansowe2020.csrinfo.org/

Na konferencję zapraszamy przede wszystkim raportujących dane niefinansowe, komunikacji korporacyjnej, CSR/ZR, zespoły relacji inwestorskich, analityków i dziennikarzy ekonomicznych.

Patronat honorowy: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

Partnerzy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, International Integrated Reporting Council, Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych, BNP Paribas Bank Polska S.A.

Organizator: CSRinfo

Relacja z zeszłorocznej, IV edycji konferencji dostępna jest na stronie organizatora: http://www.csrinfo.org

Kontakt do organizatora:

Katarzyna Matej

e – mail: katarzyna.matej@csrinfo.org

telefon: 600 779 543

Pozostałe aktualności

ul. Toruńska 24
85-023 Bydgoszcz

tel. 52 348 43 77
tel. 52 348 43 80
fax 52 348 43 88

szkolenia@bydgoszcz.skwp.pl
biuro@bydgoszcz.skwp.pl

ING Bank Śląski SA 40 1050 1139 1000 0023 0192 5976

close