KSIĘGOWI NA REKORD!!!

BIJEMY REKORD POLSKI!

NAJWIĘKSZE SZKOLENIE ONLINE  Z KSIĘGOWOŚCI

Zapraszamy Państwa do udziału w II edycji ustanowienia REKORDU POLSKI w największym szkoleniu online z księgowości pt.:

„LOGICZNY KSIĘGOWY W PODATKU VAT”

Aby uczestniczyć w wydarzeniu wystarczy w dniu 14.06.2023 o godz. 12.00 wejść w poniższy link i być uczestnikiem szkolenia!!!

LINK DO WYDARZENIA

VAT, czyli podatek od towarów i usług to jeden z najważniejszych podatków z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej. Przepisy dotyczące tego podatku należą do najbardziej skomplikowanych i najczęściej nowelizowanych w polskim prawie, dlatego też budzą one wiele wątpliwości. Celem szkolenia będzie zaprezentowanie Państwu aktualnych zagadnień dotyczących podatku VAT.

 

Wykładowca: DARIUSZ POLAKOWSKI - Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Uniwersytecie Warszawskim. Wieloletni pracownik organów podatkowych. W okresie pracy w Izbie Skarbowej we Wrocławiu trener Ministra Finansów z zakresu podatku VAT, integracji europejskiej, komunikacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi w administracji. Przeprowadził ponad 2 tysiące szkoleń i wykładów z zakresu podatku od towarów i usług, których uczestnikami byli pracownicy organów podatkowych, doradcy podatkowi, pracownicy pionów ekonomiczno – księgowych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz jednostek samorządu terytorialnego. Autor lub współautor publikacji związanych z problematyką podatku VAT. Jest osobą wysoce komunikatywną o ogromnym doświadczeniu i niekwestionowanej wiedzy.

 

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! - udział w szkoleniu i wydarzeniu ustanowienia Rekordu jest w pełni bezpłatny!

POKAŻMY SIĘ! – Pokażmy, że jest nas wielu! Pokażmy, że stanowimy ważną grupę zawodową

osób związanych z rachunkowością i finansami! Niech REKORD będzie NASZ!

 Jak wygląda ustanowienie rekordu?

Podczas szkolenia obecny będzie Sędzia Biura Rekordów. W przerwie szkolenia odbędzie się komisyjne sprawdzenie liczby osób obecnych na szkoleniu. Na tej podstawie Biuro Rekordów wskaże, czy udało nam się ustanowić REKORD POLSKI w kategorii „Największe szkolenie online z księgowości”. Sędzia Biura Rekordów oficjalnie potwierdzi ustanowienie rekordu, a sam ten fakt zostanie potwierdzony stosownym certyfikatem. Po ogłoszeniu wyniku, powrócimy do szkolenia z zakresu podatku VAT.

Pozostałe aktualności

ul. Toruńska 24
85-023 Bydgoszcz

tel. 52 348 43 77
tel. 52 348 43 80
fax 52 348 43 88

szkolenia@bydgoszcz.skwp.pl
biuro@bydgoszcz.skwp.pl

ING Bank Śląski SA 40 1050 1139 1000 0023 0192 5976

close